• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Саакашвілі летить до Грузії на місцеві вибори: прем'єр країни нагадав про в'язницю

Колишній президент Грузії Міхеїл Саакашвілі намір прилетіти до країни 2 жовтня, де будуть проходити місцеві вибори. Однак прем'єр-міністр Іраклій Гарібашвілі нагадав, що Саакашвілі засуджений і буде заарештований після прильоту

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Фото квитка Саакашвілі опублікував в своєму Facebook, передає "ДС" з посиланням на Civil.ge.

У той же час його прихильники готуються до зустрічі з експрезидентом в Тбіліському міжнародному аеропорту.

Прем'єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі звинуватив колишнього президента в спробах "дестабілізації" і "створення хаосу" в країні, заявивши, що "кожен буде нести повну відповідальність за будь-які провокації".

"Як тільки (Саакашвілі) увійде на нашу землю, він буде затриманий і відправлений до в'язниці в ту ж секунду", — підкреслив глава уряду.

За словами прем'єр-міністра, заяви про те, що громадяни вийдуть захищати його, є "брехнею".

"На що він здатний, бідолаха, вони насилу можуть зібрати 5000 чоловік, і то в години пік", — додав він.

У 2018 році Саакашвілі був визнаний винним судом за двома різними справах. Зокрема, він був засуджений до трьох років позбавлення волі за помилування колишніх співробітників МВС, засуджених у справі Сандро Гиргвліані. Крім того, Міхеїл Саакашвілі був засуджений до 6 років позбавлення волі у справі побиття колишнього депутата Парламенту Валерія Гелашвілі.

Міхеїлу Саакашвілі також були пред'явлені звинувачення у справі про розтрату бюджетних коштів і розгін акції протесту в листопаді 2007 року, і вторгнення на телеканал "Імеді". Експрезидент заперечує всі висунуті проти нього звинувачення і вважає їх політично мотивованими.

Як повідомляла "ДС", раніше Міхеїл Саакашвілі заявив, що через високий рівень корупції в правоохоронних органах Україна стала "відстійником" для злочинців з країн всього пострадянського простору.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua