• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Санду написала листа Путіну з проханням про вакцину

Президентка Молдови Мая Санду написала листа президенту РФ Володимиру Путіну з проханням посприяти Молдові з отриманням вакцини від коронавірусу. Схожі листи вона надіслала й іншим державам

Реклама на dsnews.ua

Про це вона сказала 26 березня в ефірі на каналі RTR Moldova, передає "ДС" з посиланням на NewsMaker.

"Я розмовляла з паном послом [Росії у Молдові Олегом Васнєцовим], і він сказав, що зараз навряд чи вийде купити вакцину, але вони можуть передати її як допомогу. Сьогодні я написала листа президенту Путіну", — сказала Санду.

Вона зазначила, що надіслала листи з проханням посприяти з отриманням вакцини лідерам більш ніж 30 країн. 

Наразі у Молдові зареєстровано три вакцини від коронавірусу: Pfizer / BioNTech, AstraZeneca і "Спутник V". МОЗ Молдови не виключає, що буде закуповувати російський препарат "Спутник V" для безкоштовної вакцинації, після того як його схвалить ВООЗ. Свої перші вакцини, компанії AstraZeneca, Молдова отримала за допомогою Румунії. Згодом надійшла перша партія AstraZeneca через платформу COVAX, а невдовзі - перша партія BioNTech-Pfizer, також через COVAX. 

Вакцинація у Молдові почалася 2 березня. 

Нагадаємо, 25 березня президентка Молдови Майя Санду на зустрічі з послом Росії в Молдові Олегом Васнєцовим заявила, що країна хоче отримати російську вакцину від коронавірусу "Спутник V".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua