• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Санду закликала прихильників вийти на вулицю

Реклама на dsnews.ua

Обраний президент Молдови Майя Санду закликала своїх прихильників вийти на акцію протесту в Кишиневі в неділю, 6 грудня

Про це політик заявила на брифінгу, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

"Те, що сьогодні відбулося в парламенті доводить, що там зібралася група злочинців. Цей парламент має бути розпущений. У неділю ми вийдемо на площу Великого національного зібрання, щоб розповісти їм, що думає народ", — підкреслила вона.

Санду зазначила, що завтра депутати від "Дії і солідарності" звернуться до Конституційного суду Молдови з проханням скасувати сьогоднішні скандальні рішення парламенту.

"Цей парламент повинен піти. Цей уряд повинен піти. Через них ми знаходимося на краю провалля. Люди хочуть дострокових виборів, ми будемо робити те, чого хочуть люди", — заявила майбутній президент.

Як повідомляла "ДС", 2 грудня парламент Молдови, в якому коаліція сформована на основі проросійської партії соціалістів нинішнього президента Ігоря Додона, вивів з-під контролю президента Службу інформації і безпеки.

3 грудня парламент Молдови повернув російській мові статус мови міжнаціонального спілкування, а також вніс зміни в законодавство, які дозволять відновити трансляцію російських телеканалів.

    Реклама на dsnews.ua