• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Санкції не зупинять "Північний потік-2", - Лавров

Реклама на dsnews.ua
Будівництво російських газопроводів "Північний потік-2" і "Турецький потік" не буде зупинено навіть в зв'язку з введенням проти них санкцій США

Про це заявив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров за підсумками візиту до Вашингтона, передає "ДС" з посиланням на ТАСС.

"Що стосується військового бюджету США, то Конгрес, по-моєму, зараз буквально охоплений бажанням зробити все, щоб зруйнувати наші відносини... Але ми звикли до такого роду нападів, знаємо, як реагувати на них, і запевняю, що ні "Північний потік-2", ні "Турецький потік" не зупиняться", - заявив глава МЗС Росії.

Напередодні, у вівторок, у Конгресі США погодили військовий бюджет на 2020 фінансовий рік (розпочався з 1 жовтня) в розмірі 738 000 000 000 доларів, що передбачає санкції щодо "Північного потоку-2" і "Турецького потоку" для забезпечення енергетичної безпеки Європи.

Нагадаємо, в кінці листопада в РФ заявили, що поставки газу по "Північному потоку-2" можуть розпочатися "в найближчі місяці". У свою чергу екс-заступник голови МЗС України Олена Зеркаль зазначала раніше, що запуск "Північного потоку-2" може бути зірвано, якщо США ведуть відповідні санкції.

    Реклама на dsnews.ua