• USD 27.9
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Санкції працюють. У Сінгапурі заарештували судно російської компанії

Реклама на dsnews.ua
Влада Сінгапуру заарештували судно "Севастополь" російської компанія "Гудзон", на борту якого перебували 12 членів екіпажу, і мають намір у судовому порядку конфіскувати його за борги

Про це заявила судноплавна компанія, яка перебуває під санкціями США, інформує "ДС" з посиланням на " Інтерфакс".

"Сінгапур переслав папери, що судно заарештовує з-за боргів за стоянку, звертається в суд і буде цей пароплав відбирати, продавати його з аукціону. Ми можемо позбутися цього судна. Засідання призначено на 17 грудня", - повідомив сьогодні заступник гендиректора з управління флотом компанії Олег Анікін.

Він не назвав розмір боргу, уточнивши, що мова йде про велику суму за стоянку судна в порту.

"Ми зайшли в Сінгапур, вивантажилися, у нас там зламалися допоміжні дизеля. Для того, щоб їх зробити, стали звертатися в сінгапурські судноремонтні компанії. 80-90% з них відмовилися надавати нам послуги, з-за того, що компанія і судно знаходяться під санкціями", - уточнив представник компанії.

Він також додав, що місцеві компанії відмовляються постачати на судно паливо.

"Провізією і паливом екіпаж ми постачаємо, на борту 12 осіб. Влада порту сказали, що контролюють судно, нікого до суду не будуть впускати і випускати", - заявив Анікін.

Як повідомляла "ДС", проблеми у судна "Гудзон" були і раніше. У 2018 році судно затримали в порту Пусана (Південна Корея) з-за санкцій США, однак через деякий час місцеві власті звільнили теплохід.

Після внесення в санкційний список судам "Гудзона" був заборонений вхід у порти Південної Кореї, потім заборона була знята. Судну "Севастополь" через побоювання повторних санкцій також відмовляли у бункеруванні паливом в південнокорейському порту Пусан.

    Реклама на dsnews.ua