• USD 27.7
  • EUR 33.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Сенат США не підтримав визнання імпічменту Трампа неконституційним

Реклама на dsnews.ua

Процес імпічменту 45-го президента США Дональда Трампа визнали неконституційним 45 сенаторів, проти висловились – 55 конгресменів

Таким чином Сенат відхилив визнання цього процесу таким, який суперечить конституції, інформує "ДС".

Очікувано проголосувати "за" 45 республіканців, хоча 5 їх представників приєднались до демократів та підтримали позицію, що процес відповідає Конституції. Загалом його вважають законним 55 конгресменів, пише Reuters.

Вніс пропозицію для голосування сенатор-республіканець Ренд Пол. Він вимагав, щоб вища палата Конгресу визначилась з питання, чи порушує ймовірний суд над Трампом Конституцію США. 

Разом з тим за чинного представлення політичних сил в Сенаті для оголошення імпічменту демократам потрібна підтримка 17 республіканців. Після цього голосування, вважають у партії Трампа, можна вже не розраховувати, що 45-му президенту його оголосять. 

Як писала "ДС", 13 січня Палата представників затвердила рішення про оголошення імпічменту Дональду Трампу з обвинуваченням у підбурюванні до заколоту. Ініціативу підтримали 232 конгресмени, в тому числі десять членів Республіканської партії, представником якої є Трамп. 25 січня члени Палати представників Конгресу США передали в Сенат резолюцію про імпічмент колишнього голови Білого дому. Для затвердження цих звинувачень в Сенаті необхідно не менше двох третин голосів.

Також повідомлялося, що верхня палата Конгресу США відклала на два тижні розгляд питання про імпічмент Трампа.

    Реклама на dsnews.ua