• USD 27.7
  • EUR 33.7
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

Сенат США не проголосував за імпічмент Трампа

Сенат США не підтримав оголошення імпічменту для 45-го президента Дональда Трампа. В результаті голосування не було набрано дві третини необхідних голосів для затвердження імпічменту

Дональд Трамп
Дональд Трамп
Реклама на dsnews.ua

Про це свідчить трансляція засідання Сенату на телеканалі C-SPAN, передає "ДС".

Проти оголошення імпічменту проголосували мінімум 34 сенатора зі 100. Таким чином, 45-й президент виправданий у рамках процесу, який був пов'язаний із заворушеннями в Капітолії 6 січня цього року.

Трамп був першим президентом в історії США, якому двічі оголошували імпічмент. Але в обох випадках процедура не закінчувалася успішно у Сенаті, де для визнання провини потрібно набрати мінімум 67 голосів або дві третини від усієї кількості сенаторів.

У 2019-20 році Трампа звинувачували у зловживанні владою і перешкоді правосуддю. Тоді подання на імпічмент пройшло Палату представників, але також не було позитивно проголосоване у Сенаті.

Як писала "ДС", 9 лютого Сенат США почав другий процес імпічменту колишнього президента Дональда Трампа, якого звинувачують у "підбурюванні до заколоту" у зв'язку зі штурмом Капітолію його прихильниками 6 січня.

Сьогодні, 13 лютого, у Сенаті США сторони домовилися не викликати свідків на допит у рамках слухання з імпічменту 45-го президента США Дональда Трампа.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua