• USD 27.9
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Сенату США запропонували ввести нові санкції проти Росії через її "зловмисну діяльність"

Реклама на dsnews.ua

Група сенаторів США внесла на розгляд верхньої палати Конгресу законопроєкт під назвою "Акт щодо притягнення Росії до відповідальності за зловмисну активність – 2021", який включає, зокрема, нові санкції

Про це йдеться в офіційному повідомленні на сайті сенатора-республіканця Марко Рубіо, інформує "ДС".

"Законопроєкт передбачає адресні санкції проти російських чиновників, причетних до грубих порушень міжнародного права, в тому числі отруєння та увʼязнення лідера опозиції й антикорупційного активіста Олексія Навального", — зазначається в повідомленні.

Крім того, у проєкті закону міститься вимога до адміністрації США встановити, як Кремль порушив закони, що забороняють використання хімічної та біологічної зброї. Документ вимагає звіту про вбивство російського опозиційного політика Бориса Нємцова, а також про особисті статки Володимира Путіна та його оточення, накопичені корупційною практикою, пише Укрінформ.

Співавторами законопроєкту, який отримав двопартійну підтримку, виступили сенатори Марко Рубіо та Кріс Кунс. До них приєдналися колеги Бен Кардін, Мітт Ромні, Кріс Ван-Голлен і Дік Дурбін.

Як писала "ДС", США і Європейський Союз обговорюють питання "реакції на зловмисну активність Росії". Зокрема, мова йде про санкції стосовно людей з близького оточення президента РФ Володимира Путіна.

    Реклама на dsnews.ua