• USD 27.6
  • EUR 32.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Сестра Кім Чен Ина почала загрожувати розривом відносин з Південною Кореєю через повітряних куль

Реклама на dsnews.ua
Пхеньян може вийти з угод з Сеулом з-за запусків з території Південної Кореї повітряних куль з листівками з критикою лідера КНДР Кім Чен Ина

Про це заявила сестра північнокорейського лідера Кім Е Чжон,яка неофіційно є керівником апарату Кім Чен Ина і формально є заступником директора центрального апарату правлячої Робочої партії КНДР, передає "ДС" з посиланням на Deutsche Welle.

За її словами "військовий договір, досягнутий в 2018 році, навряд чи має якусь цінність".

Кім Е Чжон також додала, що КНДР може назавжди закрити офіс зв'язків з Південною Кореєю і міжкорейський промисловий парк у прикордонному місті Кесон.

Її заява прозвучала після того, як у квітні колишній північнокорейський дипломат і ще один втікач з КНДР отримали місця в парламенті на загальних виборах у Південній Кореї.

Зазначено, що за останні кілька тижнів з допомогою повітряних куль в північній частині демілітаризованої зони поширювалися тисячі листівок проти КНДР. В агітках засуджувалася політика Кім Чен Ина, зокрема його ядерні амбіції і придушення прав людини.

РБК-Украина нагадує, що в квітні 2018 року лідер КНДР і президент Південної Кореї провели історичну зустріч у південній частині демілітаризованої зони, що розділяє дві країни. Вони зустрілися в прикордонному пункті Пханмунджом. Кім Чен Ин став першим північнокорейським лідером, який ступив на землю Південної Кореї. Лідери двох країн домовилися нарешті закінчити війну, яка формально тривала майже 70 років.

    Реклама на dsnews.ua