• USD 40.4
  • EUR 43.5
  • GBP 51.6
Спецпроєкти

Щомісяця РФ мобілізовує 30 тисяч військових, - ISW

Поповнення окупаційної армії новобранцями не дозволить РФ проводити масштабні наступальні операції влітку на кількох напрямках

Реклама на dsnews.ua

Нові резерви країни-окупантки не зможуть діяти як сили проникнення першого або другого ешелонів, пише "ДС" з посиланням на ISW.

Як повідомляють аналітики з посиланням на українського військового оглядача Костянтина Машовця, щомісяця Росія мобілізовує 30 тисяч військових і частина з них прибуває на фронт як заміна і підкріплення. Це дозволило ворогу створити лише обмежені оперативні та стратегічні резерви.

В середньому кожне оперативне угруповання військ противника отримує від 1 000 до 1 500 військовослужбовців як заміну або підкріплення щомісяця і може отримати 2 000, якщо війська відповідають за інтенсивні наступальні операції.

Наразі в Україні та поряд з нашими кордонами діють шість оперативних російських угруповань військ. Таким чином російські війська отримують від 6 000 до 12 000 нових військовослужбовців щомісяця.

Цього року країна-окупант набрала 160 тисяч нових військових. На думку аналітиків, загарбники скористалися своєю ініціативою на всій території фронту, щоб визначити темп бойових дій в Україні в останні місяці, таким чином, щоб втрати були рівними або трохи меншими від рівня щомісячного поповнення.

Однак, як пояснюють в ISW, утримання цього балансу вимагає, щоб окупанти суттєво не інтенсифікували наступальні операції протягом тривалого періоду. Цей баланс стає ще більш вузьким, якщо врахувати втрати і формування нових сил лише для російського особового складу.

Наявність нового особового складу є одним з кількох визначальних чинників, що впливають на рішення щодо дій на фронті. Аналітики переконані, що російські резерви оперативного і стратегічного рівня навряд чи будуть готові діяти як сили проникнення першого або другого ешелонів, здатні проводити ефективні широкомасштабні комбіновані атаки.

Найімовірніше, вони будуть недостатніми для підтримки одночасних широкомасштабних наступальних зусиль на декількох напрямках. Російському військовому командуванню, ймовірно, доведеться обрати один основний напрямок під час очікуваної літньої наступальної операції, якщо воно має намір використати ці резерви для підтримки широкомасштабної наступальної операції.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua