• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

"Шлях самознищення": Папа Римський розповів, чим може закінчиться пандемія

Папа Римський Франциск переконаний, що необхідно винести уроки з пандемії коронавірусу і вийти з цієї кризи кращими

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в посланні понтифіка з нагоди Дня Землі, передає "ДС" з посиланням на Vatican News.

Так, Франциск відзначає, що цей день є приводом нагадати один одному і глибше усвідомити, що природа заслуговує нашого захисту, необхідно дбати про її біорізноманіття.

Папа Римський підкреслив, що пандемія COVID-19 вчить людей "взаємозв'язку і спільному використанню планети". Такі глобальні катастрофи, як пандемія і зміна клімату, "показують, що у нас немає більше часу чекати", а люди мають діяти рішуче і використовувати всі засоби, щоб впоратися з кризою.

"Лиха, які ми переживаємо в зв'язку з пандемією і які вже відчуваємо у зв'язку зі зміною клімату, мають підштовхнути до інновацій, до винаходів, до пошуку нових шляхів. З кризи не можна вийти колишніми, — ми виходимо з нього, стаючи краще або гірше. Перед нами стоїть саме такий виклик, і якщо ми не вийдемо кращими, то опинимося на шляху самознищення", — сказав він.

За словами понтифіка, люди повинні закликати "світових лідерів діяти сміливо, вчиняти справедливо і завжди говорити людям правду, тому що люди мають знати, як захистити себе від руйнування планети і як захистити планету від руйнувань, які ми так часто їй завдаємо".

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua