• USD 39.6
  • EUR 42.3
  • GBP 49.1
Спецпроєкти

Шнуров запитав Путіна, чи можна описати життя в РФ без мату: опубліковано відео відповіді

Реклама на dsnews.ua

Скандальний російський музикант, телеведучий, громадський діяч, генеральний продюсер телеканалу RTVi Сергій Шнуров запитав президента РФ Володимира Путіна, чи можна описати життя в Росії без мату

Це сталося на щорічній підсумковій пресконференції Путіна 17 грудня, передає "ДС".

Так, Шнуров поцікавився, як "простій російській людині" описати "це життя, не використовуючи ненормативну лексику", на що Путін відповів: "Зверніться до відомих фільмів, класики радянського кіно. Коли при падінні секції батареї на ногу потрібно говорити: "Редиска!", а не вживати ненормативну лексику".

Насправді у фільмі "Джентльмени удачі" завідувач дитсадка Євген Трошкін, який вдає злочинця, вчить кримінальників не використовувати жаргонне слово "редиска", замінюючи його словами "нехороша людина". При цьому сам Трошкін, коли йому на ногу падає батарея, зривається і лається: "Падла!"

"В принципі мова російська досить багата для того, щоб ясно і дохідливо висловлювати свої думки, не вдаючись до ненормативної лексики", — сказав Путін, подякувавши Шнурову, відомому активним використанням обсценної лексики на сцені і за її межами, за те, що він обійшовся без мату на пресконференції.

    Реклама на dsnews.ua