• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Шотландія скасує більшість карантинних обмежень

У Шотландії з 9 серпня планують скасувати більшості з решти обмежень, запроваджених через пандемію COVID-19

У Шотландії послаблять карантин
У Шотландії послаблять карантин
Реклама на dsnews.ua

Про це заявила премʼєр-міністр Шотландії Нікола Стерджен, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Послаблення карантину стало можливим, оскільки в Шотландії вдалося радикально знизити швидкість поширення інфекції — до показників листопаду 2020 року.

"Це суттєвий успіх, заслужений важкою працею. Жертви, на які ми всі йшли протягом останніх півтора року, дуже суттєві", — заявила Стерджен.

З наступного тижня в Шотландії не потрібно буде дотримуватися дистанції, скасують обмеження на зустрічі великих груп людей. Відкриються нічні клуби, а спортивні стадіони та концертні майданчики зможуть не обмежувати кількість глядачів.

Водночас маски в магазинах і громадському транспорті ще протягом деякого часу будуть обовʼязковими. Також їх і надалі носитимуть учні та вчителі середніх шкіл.

"Незважаючи на те, що це рішення певною мірою поверне нас до нормального життя, важливо розуміти, що це не свідчить про кінець пандемії або повернення до того життя, яке у нас було до COVID-19", — додала очільниця уряду.

Як писала "ДС", медичні фахівці з агентства Суспільної охорони здоров'я Англії виявили нову мутацію коронавірусної інфекції.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua