• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Шойгу раптово наказав згорнути військові навчання в Криму

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу, який приїхав на військові навчання в анексований Крим, прийняв рішення завершити "перевірочні заходи в Південному та Західному військових округах"

Сергій Шойгу
Сергій Шойгу
Реклама на dsnews.ua

Про це він заявив 22 квітня на нараді про підсумки дій військ ПВО і ЗВО під час раптових перевірок, передає "ДС" з посиланням на ТАСС.

За його словами, "всі поставлені цілі досягнуті".

"Вважаю, що цілі раптової перевірки досягнуті повністю. Війська продемонстрували здатність забезпечити надійну оборону країни. У зв'язку з цим мною прийнято рішення завершити перевірочні заходи в Південному та Західному військових округах", — сказав він.

Також Шойгу наказав Генштабу, командувачам військами військових округів і повітряно-десантних військ "спланувати і приступити з 23 квітня до повернення військ в пункти постійної дислокації, провести детальний аналіз і підвести підсумки раптової перевірки військ".

Нагадаємо, 22 квітня Шойгу прилетів до Криму на активну фазу навчань, в якій беруть участь понад 10 тис. військових, задіяно 1,2 тис. одиниць озброєння і військової техніки, в тому числі понад 40 бойових кораблів і 20 судів забезпечення Чорноморського флоту і Каспійської флотилії.

Як писала "ДС", раніше Сергій Шойгу заявив, що Росія нарощує бойові можливості військ Південного військового округу (ПВО) "через спроби НАТО протидіяти нормалізації обстановки в низці країн Закавказзя та Близького Сходу".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua