• USD 26.6
  • EUR 31.5
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Шойгу заявив, що йому "пощастило" працювати з Караджичем і Младичем: Обидва визнані військовими злочинцями

Міністр оборони Росії, один із лідерів списку партії "Єдина Росія" на виборах до Держдуми РФ Сергій Шойгу заявив, що йому в минулому "пощастило" працювати разом із лідерами боснійських сербів, засудженими за звинуваченнями в геноциді і злочинах проти людяності — Радованом Караджичем і генералом Ратко Младичем

Сергій Шойгу
Сергій Шойгу / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Цих діячів, а також колишнього президента Югославії Слободана Мілошевича, який помер у Гаазі ще до винесення йому вироку, Шойгу згадав на молодіжному форумі "Територія смислів", розмірковуючи про загрозу "розкладання суспільства", яка, на його думку, актуальна і для Росії, передає "ДС" із посиланням на відео.

На думку Шойгу, Мілошевич, Караджич і Младич зрозуміли, що колишня Югославія "розкладається зсередини".

"Все це була цілеспрямована робота, коли з однієї країни вийшло шість держав", — сказав Шойгу, не сказавши, хто саме вів цю роботу.

За словами міністра оборони, йому "пощастило працювати, взаємодіяти" з притягнутими до відповідальності Гаазьким трибуналом колишніми сербськими лідерами.

В якому контексті Шойгу працював разом із Караджичем, Младичем і Мілошевичем, він не уточнив. У роки війни в Боснії Сергій Шойгу очолював російське МНС.

Лідери боснійських сербів були засуджені в Гаазі за кількома статтями звинувачення, головне з них — це геноцид, яким суд визнав вбивство близько 8 тисяч боснійських мусульман у Сребрениці в 1995 році. Зараз Караджич і Младич за вироком Гаазького трибуналу відбувають довічні терміни.

Соцмережі шоковані зізнанням Шойгу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua