• USD 27.9
  • EUR 33.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Штаб Трампа оскаржить підрахунок голосів на виборах в Неваді

Реклама на dsnews.ua

Виборчий штаб президента США Дональда Трампа оскаржить підрахунок голосів в штаті Невада

На думку представників глави держави, в штаті голосували люди, які вже не живуть там, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

У Трампа впевнені, що на виборах в штаті проголосували близько 10 тисяч осіб, які вже не живуть на його території певний час. Через це штаб буде подавати позов, в якому буде вимога підрахувати кожен "законний" голос в Неваді.

Штат може стати вирішальним в боротьбі між Трампом і Байденом. Після обробки 75% даних в Неваді лідирує кандидат від Демократичної партії. Його перевага над Трампом — майже 8,2 тисячі голосів.

Якщо Байден переможе в Неваді, то отримає шість голосів вибірників і набере всього 270 голосів. Саме стільки потрібно для перемоги на виборах. Зараз у демократа 264, а у Трампа — 214.

Крім Невади, недораховані голоси ще в Пенсільванії, Північній Кароліні, Джорджії і на Алясці. У всіх цих штатах лідирує Трамп, але голосів вибірників від них не вистачить для перемоги на виборах в разі поразки в Неваді.

Нагадаємо, раніше команда Дональда Трампа подала до суду позов з вимогою зупинити підрахунок голосів на виборах глави держави в штатах Вісконсін і Мічиган.

Дональд Трамп просить зупинити підрахунок голосів на виборах президента США

    Реклама на dsnews.ua