• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Штаб Трампа відмовився від вимоги перерахувати голоси в Арізоні

Реклама на dsnews.ua

Адвокати зі штабу чинного президента США Дональда Трампа відкликали судовий позов з вимогою перерахувати голоси на виборах в штаті Арізона. Штаб Трампа прийшов до висновку, що це не допоможе Трампу здобути перемогу в цьому штаті

Про це йдеться в повідомленні американського телеканалу CNN, передає "ДС".

"Підсумки голосування в штаті показали, що судове рішення щодо виборів президента є непотрібним", — заявили в штабі Трампа.

За прогнозами телеканалу CNN, перемогу в штаті Арізона здобуває колишній віцепрезидент США, кандидат від демократів Джо Байден. Байден випереджає Трампа на більш ніж 11 тисяч голосів.

Нагадаємо, раніше племінниця Дональда Мері Трамп заявила, що 45-й президент США Дональд Трамп не балотуватиметься на пост президента в 2024 році, всупереч нещодавнім повідомленням, тому що занадто боїться можливості нового програшу.

Як писала "ДС", 3 листопада в США відбулися президентські вибори. За попередніми результатами підрахунку голосів, перемогу на них здобув Джо Байден. Чинний президент Дональд Трамп відмовляється визнавати свою поразку, через суд вимагаючи перерахунку голосів в окремих штатах. У той же час Байден вже почав робити перші кадрові призначення.

    Реклама на dsnews.ua