• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Штаб Трампа змінив позов у Пенсільванії: вимоги знизили до мінімуму

Реклама на dsnews.ua

Виборчий штаб президента США Дональда Трампа змінив позов в штаті Пенсільванія за процедурою підрахунку голосів виборців на виборах глави держави

Вимоги в позовній заяві знизилися до невеликої кількості бюлетенів, передає "ДС" з посиланням на "Європейську правду".

У зміненому позові, поданому до федерального суду, кампанія Трампа відмовилася від твердження про те, що співробітники виборчих комісій незаконно заблокували спостерігачам можливість спостерігати за підрахунком поштових бюлетенів у Філадельфії та Піттсбурзі.

Урізаний позов тепер сфокусований на твердженні про те, що демократичні округи незаконно дозволили виборцям виправляти помилки у своїх бюлетенях, що відправляються поштою, в порушення закону штату.

Офіційні особи заявили, що суперечка зачіпає невелику кількість бюлетенів в штаті, де, за прогнозами, демократ Джо Байден переможе з перевагою понад 60 000 голосів.

Посадові особи Пенсільванії попросили суддю відхилити позов Трампа, заявивши, що спостерігачам на виборах було дозволено оцінювати обробку бюлетенів, відправлених поштою, і що у всіх округах штату було дозволено інформувати жителів, якщо їх відправлені поштою бюлетені були неповними, навіть якщо це не було обовʼязковим для них.

Кампанія Трампа продовжує домагатися постанови суду, що забороняє держсекретареві Пенсільванії ратифікувати результат.

Як писала "ДС", 3 листопада в США відбулися президентські вибори. За попередніми результатами підрахунку голосів, перемогу здобув Джо Байден. Чинний президент Дональд Трамп відмовляється визнавати свою поразку, через суд вимагаючи перерахунку голосів в окремих штатах. Він також стверджує, що його опоненти сфальсифікувала підсумки голосування.

    Реклама на dsnews.ua