• USD 28.5
  • EUR 34
  • GBP 38
Спецпроєкти

Швеція останньою в Європі заборонила китайським компаніям будувати вежі 5G

Реклама на dsnews.ua

Телекомунікаційний регулятор Швеції заборонив китайським компаніям Huawei і ZTE будувати нові високошвидкісні бездротові мережі (5G)

Так, чотири оператора бездротового звʼязку, які претендують на частоти в майбутньому аукціоні для нових мереж 5G, не повинні використовувати обладнання цих китайських компаній, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

"Китай є однією з найбільших загроз для Швеції. Китайська держава здійснює кібершпіонаж для сприяння власному економічному розвитку та розвитку свого військового потенціалу. Це робиться шляхом широкого збору розвідданих та розкрадання технологій, наукових досліджень і розробок. Це те, що ми повинні враховувати при побудові мережі 5G майбутнього", — заявив глава Служби внутрішньої безпеки Швеції Клас Фріберг.

Відзначається, що Швеція стала останньою країною в Європі, яка заборонила Huawei брати участь в створенні мереж 5G, і її рішення, ймовірно, додасть напруженості у відносинах між китайським урядом і західними державами.

Як повідомляла "ДС", раніше Федеральна комісія звʼязку США (FCC) офіційно визнала китайських телекомунікаційних гігантів Huawei і ZTE загрозою національній безпеці.

    Реклама на dsnews.ua