• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Швейцарія долучилася до санкцій ЄС проти Росії за Кримський міст

Реклама на dsnews.ua

Швейцарія запровадила обмежувальні заходи проти російських фізичних і юридичних осіб за будівництво моста через Керченську протоку до окупованого Криму

Відповідне рішення опубліковано на сайті Державного секретаріату економіки країни, передає "ДС".

Так, до списку санкцій внесли Олександра Ганова, генерального директора "Гранд Сервіс Експрес", яка здійснює залізничне сполучення між Росією і тимчасово окупованим Кримом, і Леоніда Риженкіна, заступника генерального директора з інфраструктурних проєктів ТОВ "Стройгазмонтаж", який з 2015 року займався будівництво моста через Керченську протоку.

Під санкції потрапили також "Ленпромтранспроект", "Дирекція з будівництва залізниці Беркакит-Томмот-Якутськ", "Кримська залізниця" та "Кримська перша страхова компанія".

Нагадаємо, раніше посли країн Європейського союзу погодили запровадження санкцій проти Росії за будівництво Керченського мосту.

Європейська правда уточнює, що обмеження були узгоджені 1 жовтня.

Наступного дня це зробила Велика Британія.

В ЄС пояснили, що двох росіян і компанії внесли до "чорного списку" через їхні ролі в розробці, будівництві або використанні залізничної інфраструктури між Росією і окупованим нею Кримом.

У 2018 році Євросоюз офіційно запровадив санкції щодо шести російських компаній, які брали участь у будівництві Керченського мосту.

    Реклама на dsnews.ua