• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Siemens мало скандалів: Компанія задумала поставити в Росію швидкісні потяги

Реклама на dsnews.ua
Компанія Siemens обговорює з Російськими залізницями збільшення постачання поїздів "Сапсан"

Про це заявив президент Siemens в Росії Дітріх Меллер, повідомляє "ДС" з посиланням на ТАСС.

"Siemens перебуває з РЖД в переговорах про додаткові поставки Сапсанів: 8 або 10 поїздів, або додаткові вагони. Поки що остаточного рішення немає", - зазначив він.

Відповідаючи на питання, коли компанії можуть домовитися, Меллер сказав: "Я розраховую, що до кінця року".

За словами Меллера, між сторонами обговорюється варіант поставки спочатку десятивагонных поїздів.

Нагадаємо, 5 липня в ЗМІ з'явилася інформація про те, що Росія в обхід санкцій Заходу доставила в тимчасово окупований Крим турбіни для електростанцій, виготовлені німецькою компанією Siemens.

11 липня Siemens подала в суд на росіян щодо турбін в Криму. Позов подали в Арбітражний суд Москви проти компанії "Технопромекспорт" і петербурзького спільного підприємства "Сіменс технології газових турбін", частина акцій якого належить енергомашинобудівної компанії "Силові машини".

Москва заявляла, що в Криму є тільки турбіни російського виробництва з російських компонентів.

Німецький концерн Siemens прийняв рішення про вихід із спільних проектів з Росією через скандал з поставками турбін в аннексированный Крим проти волі компанії. Дане рішення сильно позначиться на Росії, енергетика якої сильно залежна від обладнання німецького концерну.

Посли країн-членів Європейського Союзу схвалили санкції відносно Росії у зв'язку з незаконними поставками турбін Siemens в аннексированный Крим в обхід заборони.

    Реклама на dsnews.ua