• USD 28.2
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Силовики в Білорусі заявили, що триматимуть журналістів у РУВС в Мінську до ранку

Реклама на dsnews.ua

Кілька журналістів, яких силовики затримали в Мінську під час протестів проти де-факто президента Білорусі Олександра Лукашенка у вівторок, 1 вересня, пробудуть в РУВС міста до ранку

Про це повідомила прес-секретар МВС Білорусі Ольга Чемоданова, передає "ДС" з посиланням на ТАСС.

"Кілька журналістів залишаться до ранку в РУВС в рамках адміністративного процесу. Проводиться індивідуальна перевірка", — сказала вона.

Раніше журналіст інтернет-порталу tut.by Надія Калініна, яка у вівторок була доставлена до РУВС Жовтневого району Мінська для перевірки документів, повідомила, що шістьох затриманих журналістів залишають на ніч в РУВС. При цьому головний редактор tut.by Марина Золотова написала на своїй сторінці в Facebook, що журналістам закидають звинувачення за статтею 23.34 Кодексу про адміністративні правопорушення ( "участь у несанкціонованому масовому заході"), і їх чекає суд.

Нагадаємо, в ході протестів в Мінську 1 вересня затримали 17 осіб. Серед затриманих є журналісти "Єврорадіо" і студенти. Пізніше з'явилася інформація про те, що кількість затриманих зросла до 24 осіб.

Як писала "ДС", управління верховного комісара Організації Об'єднаних Націй з прав людини повідомило, що в Білорусі було задокументовано 450 випадків тортур і жорстокого поводження з людьми, позбавленими волі. Родичі мінімум шести людина не знають про місцезнаходження і стан здоров'я своїх близьких

    Реклама на dsnews.ua