• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Силовики застосували водомети проти протестуючих у Грузії (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

Поліція застосувала водомети проти маніфестантів, які виступають за проведення нових парламентських виборів, біля будівлі ЦВК Грузії в Тбілісі

За даними телеканалу "Мтаварі", спецзасоби було застосовано без попередження, коли протестувальники наблизилася до огорож у виборчій адміністрації, передає "ДС" з посиланням на Новини-Грузія.

Водомети силовиків
Водомети силовиків

Зі співробітниками МВС у них сталася словесна перепалка.

На місці мобілізовано безпрецедентне число патрульних поліцейських і спецназ. Протестуючі не залишають спроб прорватися до будівлі ЦВК.

У той же час, в МВС Грузії заявили, що поліцейські застосували пропорційну силу у відповідь на насильницькі дії демонстрантів біля будівлі ЦВК Грузії в Тбілісі.

"Протестувальники спробували увірватися до будівлі ЦВК, що добре видно на відеозаписах ... Оскільки учасники акції застосовували насильницькі методи і не підкорялися вказівкам поліції, МВС застосувало пропорційну силу в межах своїх повноважень", — повідомляє МВС країни.

Так, кілька тисяч людей, в тому числі лідери опозиції, попрямували убік ЦВК з проспекту Руставелі, де вони проводили мітинг проти результатів голосування 31 жовтня.

Вони оголосили про безстроковий пікет і планують блокувати виборчу адміністрацію до тих пір, поки в країні не призначать нові вибори.

Лідери опозиції закликали керівництво правлячої партії "Грузинська мрія" почати з ними переговори з питання проведення повторного голосування.

По закінченню терміну ультиматуму один з лідерів "Єдиного національного руху" Ніка Мелія повідомив, що у них відбулася певна комунікація з "Грузинської мрією" і було допущено, що переговори відбудуться в понеділок.

Пізніше виконавчий секретар "Грузинської мрії", ексспікер парламенту Іраклій Кобахідзе заявив, що зустріч членів правлячої партії з представниками опозиції відбудеться тільки в присутності міжнародних партнерів.

Як повідомляє "ДС", на початку листопада ряд опозиційних партій в Грузії відмовилися від мандатів в парламенті після виборів, зробивши заяву про їх сфальшованість.

Нагадаємо, за даними Центральної виборчої комісії Грузії, найбільше голосів отримала правляча партія "Грузинська мрія".

    Реклама на dsnews.ua