• USD 39.5
  • EUR 42.2
  • GBP 49.1
Спецпроєкти

Син "особистого банкіра" Путіна увійшов на посаду в адміністрацію президента Росії

Російська влада спочатку надала Ковальчуку чотири посади на вибір: керівника російської державної енергетичної компанії "Газпром", глави російської державної нафтової компанії "Роснефть", віцепрем'єр-міністра з паливно-енергетичного комплексу або губернатора Санкт-Петербурга

Борис Ковальчук
Борис Ковальчук
Реклама на dsnews.ua

Російська влада призначила Бориса Ковальчука, сина відомого "особистого банкіра" президента Росії Володимира Путіна Юрія Ковальчука, на посаду в адміністрації президента Росії, пише ISW.

Борис Ковальчук став заступником голови Контрольного управління президента — відділу адміністрації президента Росії, який контролює виконання федеральними та регіональними органами влади президента Росії.

Відтак, новопризначений чиновник покинув російську енергетичну компанію "Інтер РАО", яку він очолював 15 років.

Подейкують, що російська влада спочатку надала Ковальчуку чотири посади на вибір: керівника російської державної енергетичної компанії "Газпром", глави російської державної нафтової компанії "Роснефть", віцепрем'єр-міністра з паливно-енергетичного комплексу або губернатора Санкт-Петербурга.

Ковальчуки є давніми друзями заступника глави адміністрації президента Росії Сергія Кирієнка, який отримав посилений вплив на Путіна з початку повномасштабного вторгнення. Нова посада Бориса Ковальчука в адміністрації президента Росії свідчить про те, що і родина Ковальчуків, і навіть ширша фракція Кирієнка набувають все більшого впливу в Кремлі та на самого Путіна.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua