• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Sinovac вважає ефективність своєї COVID-вакцини в 50% хорошою

Реклама на dsnews.ua

Розроблена китайською біофармацевтичною компанією Sinovac Biotech інактивована вакцина CoronaVac під час клінічних випробувань продемонструвала хорошу ефективність

Про це заявив глава правління і головний виконавчий директор Sinovac Biotech Інь Вейдун, передає "ДС" із посиланням на китайське державне агентство "Сіньхуа".

Він зазначив, що третя фаза клінічних випробувань вакцини проходила в основному в Бразилії, Індонезії та Туреччині.

"Дані клінічних випробувань, отримані в цих трьох країнах, дозволили нам зміцнити впевненість у її безпеці та ефективності", — підкреслив Інь Вейдун.

За його словами, результати клінічних випробувань у Туреччині показали, що ефективність вакцини становить 91,25%, а в Індонезії — 65,3%. Згідно з результатами клінічних досліджень у Бразилії, вакцина на 100% ефективна проти важкої форми COVID-19 і на 78% при легких випадках, що вимагають медичного лікування. Її загальний показник ефективності склав 50,38%.

"Різні результати в різних країнах — це абсолютно нормально, адже клінічні випробування залежать від безлічі факторів", — заявив він, додавши, що всі учасники клінічних випробувань фази-3 в Бразилії були медичними працівниками, які працюють в умовах високого ризику.

"Очікується, що простим людям вакцина забезпечить кращий захист", — підкреслив Інь Вейдун.

Також він зазначив, що вакцина може бути ефективною проти "британського" штаму.

Нагадаємо, Україна досі не отримала жодної партії вакцини від коронавірусу. 30 грудня 2020 року МОЗ уклало контракт на поставку в максимально стислі терміни 1,9 млн доз вакцини проти COVID-19 виробництва китайської компанії Sinovac Biotech.

    Реклама на dsnews.ua