• USD 28.6
  • EUR 34.2
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

Сійярто різко відреагував на заборону в'їзду в Україну угорським чиновникам

Реклама на dsnews.ua

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто назвав рішення України про заборону в'їзду двом угорським чиновникам через втручання в місцеві вибори "жалюгідним і нісенітницею"

Про це йдеться в повідомленні Reuters, передає "ДС".

За його словами, Україна зробила "недружні кроки" по відношенню до Угорщини, викликавши угорського посла і вирішивши заборонити в'їзд двом чиновникам.

"Цим Україна спрямовує сигнал ... що вона відмовилася від підтримки Угорщиною своїх зусиль по євроатлантичної інтеграції", — сказав Сійярто.

Сійярто у відеозверненні на своїй сторінці в Facebook сказав, що Будапешт поки не отримував офіційного повідомлення про українську заборону.

Міністр привітав з перемогою угорських кандидатів на місцевих виборах в Україні, що, на його думку, означає, що думку угорців слід враховувати щодо майбутнього Закарпаття.

Нагадаємо, раніше Україна заборонила в'їзд в країну двом високопоставленим угорським чиновникам, які під час візиту до Закарпатської області агітували місцеву угорську громаду голосувати за певну партію на місцевих виборах, що заборонено українським законодавством.

    Реклама на dsnews.ua