• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Скрипаль з дочкою переїхали в Нову Зеландію під чужими іменами, - ЗМІ

Реклама на dsnews.ua
Колишньому розвіднику ГРУ РФ Сергію Скрипалю його дочки Юлії офіційно змінили ім'я і переправили в Нову Зеландію, де вони почали нове життя

Про це повідомляє високопоставлене джерело видання Sunday Times в британському уряді, передає "ДС" з посиланням на ВВС.

За інформацією видання, перед відправленням в Нову Зеландію Скрипали рік жили в безпечному місці в Британії під захистом секретної розвідувальної служби МІ-6).

Джерело в уряді повідомило Sunday Times (потрібна реєстрація), що колишньому подвійному агентові і його дочки змінили особистості і надали фінансову допомогу для початку життя в іншій країні.

Видання з'ясувало, що Скрипали підтримують зв'язок зі своїми колишніми сусідами - Россом Кессіді і Мо, і в минулому році відправили їм вітальну різдвяну листівку без зворотної адреси. Відомо також, що Юлія періодично обмінюється повідомленнями зі своїми друзями. А Сергій щонайменше два рази дзвонив в Ярославль матері.

Як раніше повідомляла "ДС", екс-співробітника ГРУ Сергія Скрипаля та його доньку Юлію отруїли нервово-паралітичним речовиною "Новачок" 4 березня 2018 року.

У Британії звинуватили в злочині двох росіян - Олександра Петрова та Руслана Боширова. Згодом з'ясувалося, що "Руслан Боширов" - це полковник ГРУ і "Герой Росії" Анатолій Чепіга.

    Реклама на dsnews.ua