• USD 28.3
  • EUR 33.2
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Слідчий комітет Білорусі хоче вилучати у власників автомобілі, які блокують транспорт силовиків

Реклама на dsnews.ua

Слідчий комітет Білорусі попередив білорусів, що автомобілі, які блокують транспорт, будуть вилучатися у власників

Про це йдеться в повідомленні видання TUT.by у Telegram, передає "ДС".

"Автомобілі, які використовуються для блокування транспорту, є знаряддями злочину і служать засобом для встановлення фактичних обставин по кримінальній справі, у зв'язку з чим будуть вилучатися у власників і визнаватися речовими доказами", — сказано в повідомленні.

Як повідомляла "ДС", 9 серпня у Білорусі пройшов основний день голосування на президентських виборах. За попередніми даними Центрвиборчкому, за чинного президента Олександра Лукашенка проголосували близько 80% виборців. Після оголошення попередніх результатів на вулиці білоруських міст вийшли сотні тисяч людей, протестуючи проти масштабних фальсифікацій, силовики почали затримання. Станом на 10 серпня було затримано близько трьох тисяч осіб.

Президенти ряду європейських держав закликали владу Білорусі відмовитися від насильства відносно протестуючих і дотримуватися демократичних стандартів. Президент України Володимир Зеленський констатував, що результати виборів президента викликали обурення великої кількості людей і закликав до діалогу між владою і протестуючими.

11 серпня в Білорусі анонсували загальнонаціональний страйк. Громадян закликають не виходити на роботу, поки влада не виконає вимоги протестувальників.

    Реклама на dsnews.ua