• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Слідчий комітет Росії розкрив вбивство Михайла Круга

Реклама на dsnews.ua
Російського співака, виконавця шансону Михайла Круга вбив член банди "Тверські вовки" Олександр Агєєв

Про це повідомляє "ДС" з посиланням на прес-службу Слідчого комітету Росії.

"Олександр Агєєв дав свідчення про напад ним спільно з ще одним учасником банди Дмитром Веселовым на будинок Михайла Круга", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, Агєєв розповів, що не планував вбивати Кола. Він повинен був обікрасти будинок співака, винісши звідти коштовності та цінності. Такий план склав кримінальний авторитет міста Твері, відомий як "Лом".

"За задумом замовника, Михайло Круг, виявивши факт розкрадання майна, звернеться до нього за допомогою, той знайде" викрадене, після чого співак стане йому зобов'язаним і буде виплачувати частину гонорарів від концертної діяльності", - йдеться в повідомленні.

Однак після того, як Агєєв прибув на місце злочину, він виявив, що Коло з родиною був удома. "Виниклі перешкоди Веселов, не замислюючись, вирішив усунути, застосувавши до тещі Кола насильство. Коли на шляху зловмисника раптово виник Михайло Круг, Веселов вистрілив у нього 2 рази з наявного у нього пістолета "ТТ" калібру 7,62 мм, а потім застрелив собаку, охранявшую хол першого поверху", - розповіли в Следкоме.

Після цього Веселов і Агєєв з місця злочину зникли, а Коло помер в лікарні в результаті вогнепальних поранень грудей і живота.

Зазначимо також, що Веселов був убитий в березні 2003 року ще одним учасником банди "Тверські вовки" Олександром Осиповим (Осипов "молодший") з помсти за співака. "Він повідомив, що був знайомий з співаком і був шанувальником його творчості і, дізнавшись, що в смерті Кола винен Дмитро Веселов, застрелив останнього в лісовому масиві на території Кимрського району Тверській області", - йдеться в повідомленні.

З урахуванням смерті Дмитра Веселова, підозрюваного у вбивстві співака Михайла Круга, наслідком прийнято рішення про припинення кримінальної справи та кримінального переслідування.

    Реклама на dsnews.ua