• USD 40.4
  • EUR 44
  • GBP 51.7
Спецпроєкти

"Смерть російським окупантам": в РФ засудили спікера Meta за "скандальний" допис у Twitter

Суд у Москві засудив до шести років колонії загального режиму (заочно) прессекретаря корпорації Meta Енді Стоуна — його судили за звинуваченням у "виправданні тероризму"

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє російське пропагандистське агентство "Интерфакс", передає "ДС".

Слідство та суд стосувалися заяви Стоуна в соцмережі Twitter (зараз X), в якій він повідомив, що певні висловлювання, у зв'язку із вторгненням РФ в Україну, наразі є припустимими.

"В результаті російського вторгнення в Україну ми тимчасово зробили допуск до форм політичного вираження, які зазвичай порушували б наші правила, наприклад, агресивні висловлювання, такі як "смерть російським окупантам". Ми, як і раніше, не допускаємо закликів до насильства проти російських цивільних", — написав він.

В органах прокуратур РФ визнали цю публікацію такою, яка "виправдовувала агресивні, ворожі та насильницькі дії проти військовослужбовців Збройних сил Російської Федерації, які беруть участь у проведенні спеціальної військової операції".

Варто зазначити, що у Росії робота Meta Platforms Inc. та її соціальних мереж Facebook та Instagram заборонено з березня 2022 року.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua