• USD 26.6
  • EUR 31.5
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Смерть українця після побиття: МВС Польщі стверджує, що "частина поліцейських вже покарана"

У Міністерстві внутрішніх справ Польщі повідомляють про розслідування обставин смерті українця після побиття поліцейськими, а також запевняють, що частину з них вже нібито покарали

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні "Польського радіо", передає "ДС".

За словами віцеміністра МВС Мацєя Вонсіка, зараз розслідуються два інциденти за фактом перевищення службових повноважень поліцією. Унаслідок дій поліцейських у Вроцлаві помер 25-річний громадянин України, а в Любіні — 34-річний поляк.

"Уже є реакція. У Любіні почалося прокурорське слідство, і я переконаний, що воно допоможе зʼясувати обставини цієї справи. Там є різні свідчення. Якщо казати про ситуацію із витверезника, то частину поліцейських вже покарано", — сказав віцеміністр.

Міністерство закордонних справ України заявило, що одна з версій смерті Никифоренка — перевищення службових повноважень поліцейськими. Міністерство докладе максимальних зусиль, щоб винні були покарані.

Крім того, посольство України направить до Міністерства закордонних справ Польщі ноту щодо смерті Никифоренко після його затримання поліцейськими.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua