• USD 27.7
  • EUR 32.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Знову COVID-19: в Іспанії вже два району закрилися на карантин

Реклама на dsnews.ua
В одному з районів Каталонії в суботу, 4 липня, були відновлені карантинні обмеження через новий спалах коронавіруса, а 6 липня аналогічні заходи будуть відновлені в одному з районів Галісії

Карантин з 6 липня буде введено в провінції Луго (автономна область Галісія) з населенням близько 70 000 чоловік з-за значного зростання нових випадків зараження коронавірусом, передає "ДС" з посиланням на "Німецьку хвилю".

Обмеження в провінції Луго, де 12 липня планується проведення регіональних виборів, будуть діяти не менше п'яти днів. Місцева влада повідомляє, що найбільші спалахи були пов'язані з кількома барами в цьому районі. Регіональні органи охорони здоров'я повідомили, що в даний час в Галісії зареєстровано 258 випадків захворювання, з яких 117 припадають на провінцію Луго.

Після введення обмежувальних заходів людям доведеться носити маску для обличчя, навіть якщо вони знаходяться на відкритому повітрі на пляжах та в басейнах. Дозволену кількість відвідувачів барів і ресторанів скоротять удвічі. В'їжджати і виїжджати з території провінції дозволено лише з поважних причин.

Це вже другий повторний локдаун в Іспанії за останні дні. 4 липня влади Каталонії відновили дію обмежувальних заходів в районі Сагрия з населенням більше 200 000 чоловік, у провінції Льедо.

Міністр охорони здоров'я Іспанії Сальвадор Ілла зазначив, що влада пильно стежать за ситуацією в Каталонії і Галісії.

"Соціальне дистанціювання і локдаун були ключовими заходами для згладжування кривої (нових заражень ред.). Тепер вони знову необхідні, щоб зупинити спалаху", - заявив він.

Як повідомляла "ДС", 1 червня в Іспанії вперше з часу початку пандемії за добу не було зафіксовано жодного випадку смерті від коронавіруса. Всього в країні було підтверджено 250 545 випадків зараження COVID-19, з яких 28 385 - летальні. Іспанія входить в ТОП-10 за кількістю заражень і смертей у світі.

    Реклама на dsnews.ua