• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Соцмережа Parler, що замінила прихильникам Трампа Twitter, запрацювала на російському хостингу, — ЗМІ

Реклама на dsnews.ua

Заблоковане на початку січня популярний серед прихильників американського президента Дональда Трампа додаток Parler відновив роботу завдяки російському хостингу

Про це йдеться в матеріалі Reuters, передає "ДС".

За даними видання, з 18 січня Parler частково відновив роботу на хостингу, що надається компанією DDoS-Guard, власниками якої є росіяни Євген Марченко та Дмитро Сабітов із Ростова-на-Дону.

На сайті DDoS-Guard повідомляється, що компанія працює з 2011 року. Серед її клієнтів значаться: Міноборони РФ, радіостанція "Ехо Москви" і газета "Аргументи і факти", пише TAdviser.

Зазначимо, на момент публікації новини основний функціонал Parler не був доступний, а на першій сторінці було опубліковано звернення про "технічні складнощі", які сервіс обіцяє вирішити. Також був викладений пост гендиректора соцмережі Джона Матце про те, що "незважаючи на погрози і переслідування, жоден співробітник Parler не звільнився".

Нагадаємо, 9 січня 2021 року соцмережа Twitter остаточно заблокувала сторінку Дональда Трампа за "підбурювання до насильства". Після цього хостинг Parler припинила компанія Amazon. Також Apple і Google видалили зі своїх магазинів додаток Parler.

    Реклама на dsnews.ua