• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Угода на межі зриву: уряд Британії закликає магазини запасатись продуктами на випадок жорсткого Brexit

Реклама на dsnews.ua

Уряд Великої Британії рекомендував магазинам створити запаси продовольчих товарів на випадок, якщо країні доведеться вийти з ЄС без торговельної угоди

 Про це йдеться в повідомленні The Sunday Times, передає «ДС».

"Супермаркети і міністри дуже стурбовані панічними покупками. Вони бачили, що сталося під час пандемії коронавірусу, коли люди почали скуповувати рулони туалетного паперу, і тепер вони знають, як швидко все може піти не так ", — говорить представник одного з супермаркетів.

За інформацією видання, супермаркети вже попередили владу про можливий дефіцит овочів в найближчі три місяці. В цей само час британське міністерство охорони здоровʼя доручило постачальникам ліків створити резерв препаратів на найближчі шість тижнів.

 

Додамо, що, як повідомляв Bloomberg, на останніх переговорах щодо виходу з ЄС Велика Британія відхилила останню пропозицію ЄС як "неприйнятну". Напередодні глава Єврокомісії Урсула фон дер Леєн заявила, що "ймовірність не укладення угоди вища, ніж укладення".

Якщо переговори не завершаться успішно, це означатиме, що із початку 2021 року торговий режим між Британією та ЄС визначатимуть лише правила Світової організації торгівлі. Такий сценарій противники виходу Британії зі складу ЄС навивали "жорсткий Brexit", а прихильники — "чистий Brexit".

    Реклама на dsnews.ua