• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Солдати з Молдови полетіли на парад в Москву на військовому літаку РФ

Реклама на dsnews.ua
Військово-транспортний літак ВКЗ Росії доставив 75 військовослужбовців армії Молдови на парад в Москві, присвячений 75-й річниці перемоги у Другій світовій війні

Про це написав йдеться в повідомленні на сторінці в Facebook президент Молдови Ігоря Додона, передає "ДС".

"В Міжнародному аеропорту Кишинева відбулася церемонія проводів групи Роти почесної варти до Москви. 75 військовослужбовців елітного підрозділу Національної армії Республіки Молдова візьмуть участь у військовому параді, який відбудеться на Красній площі 24 червня цього року на честь 75-річчя Перемоги над фашистською Німеччиною", - написав Додон в соцмережі, додавши до повідомлення фотографії.

За військовослужбовцями в Кишинів прибув військово-транспортний літак ВКЗ Росії.

За даними ресурсу Flightradar, російський літак вилетів в Кишинів з військового аеродрому Новоросійськ і прилетів, облетівши при цьому повітряний простір України.

З Кишинева літак вилетів в 01.33 14 червня, здійснив проміжну посадку на військовому аеродромі Новоросійська. У 07.54 військово-транспортний літак з молдавськими військовослужбовцями на борту здійснив посадку на військовому аеродромі Чкаловський під Москвою.

Як відомо, Додон теж має намір бути присутнім на параді в Москві 24 червня. Президент Молдови відомий своєю проросійською позицією і підтримкою діючого глави Кремля Володимира Путіна

Нагадаємо, в Молдові оприлюднили відео з компроматом на Ігоря Додона, на якому він нібито отримує пакети з грошима з Росії для фінансування своєї Партії соціалістів.

    Реклама на dsnews.ua