• USD 28.2
  • EUR 33.1
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

Соратниця Тихановської озвучила вимоги протестувальників

Реклама на dsnews.ua

Учасники масштабних протестів, які проходять по всій Білорусі, вимагають відставки Олександра Лукашенка, який де-факто є президентом, а також звільнення усіх затриманих

Про це заявила соратниця Світлани Тихановської Марія Колесникова, виступаючи на мітингу в Мінську, повідомляє "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

"26 років кошмару мають закінчиться, це не повинно тривати", — заявила Колесникова і додала, що в країні повинні пройти нові вибори президента.

Вона підкреслила, що Тихановська здобула перемогу на виборах 9 серпня згідно з "численними свідченнями".

"Ми вимагаємо негайно припинити насильство. Жоден з причетних до насильства не покараний, до сих пір не звільнені люди з в'язниць", — також зазначила Колесникова.

Вона уточнила, що протестуючі вимагають відпустити політв'язнів Сергія Тихановського, Віктора і Едуарда Бабарика та інших, а також 4 тисячі чоловік, які залишаються у в'язницях.

Нагадаємо, в Мінську проходять акції протесту. Мітинг проти Олександра Лукашенка має масових характер, в той час як акція прихильників влади, на яку звезли співробітників бюджетної сфери з усієї Білорусі, була набагато менш масштабна.

Працівники найбільших підприємств Білорусі саботували роботу і брали участь в мирних демонстраціях громадян проти влади.

Колишній кандидат в президенти Білорусі Світлана Тихановська знаходиться в Литві.

    Реклама на dsnews.ua