• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Союзмультфільм" зніме повнометражний фільм про Чебурашку за більш аніж 600 млн рублів

Реклама на dsnews.ua

"Союзмультфільм" зніме повнометражний фільм про Чебурашку. Це перший повний метр для студії, яка отримала права на літературну основу історії про Чебурашку від сім'ї Едуарда Успенського

Про це «Коммерсанту» розповіла голова правління «Союзмультфільму» Юліана Слащова, передає "ДС".

Фільм буде створено разом зі студією Yellow, Black and White (YBW), яка в 2017 році зняла в партнерстві з Disney касово успішний фільм-казку «Останній богатир». Сценарій фільму про Чебурашку напишуть автори «Останнього богатиря».

Фінансування проєкту забезпечить YBW, заявив генеральний продюсер студії Едуард Ілояна. Бюджет картини поки не затверджено, але вже зрозуміло, що він складе не менше 600 мільйонів рублів. У фільмі буде багато комп'ютерної графіки, зокрема, з її допомогою створять самого Чебурашку.

Зйомки картини плануються на 2021 рік, вихід у прокат — на 2022 рік. Крім YBW, партнерами проєкту стали телеканали СТС і «Росія 1», які поділять між собою покази фільму на телебаченні. Прем'єра картини передбачається на «Росії 1».

Як повідомляла "ДС", в квітні 2018 року "Союзмультфільм" опублікував у "ВКонтакте" перший епізод продовження "Простоквашино", персонажі якого отримали новий імідж і звички в дусі часу.

Пізніше студія "Союзмультфільм" вирішила перезняти "Ну, постривай!".

    Реклама на dsnews.ua