• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Створена інтерактивна політична карта світу за 5 тисяч років

Реклама на dsnews.ua
Щоб подивитися, як змінювалися кордони держав, достатньо кількох секунд

Компанія GeaCron, що займається дослідженнями в області історії, розробила карту World History Atlas & Timelines Since 3000 BC, яка дозволяє простежити зміни на політичній карті світу за останні 5 тисяч років. Про це повідомляє "ДС" з посиланням на BirdInFlight.

"Щоб побачити, як виглядали кордони держав 100, 200 або 800 років тому, користувачеві досить ввести в рядку пошуку зацікавив рік, після чого карта буде відображатися в актуальному на той момент вигляді", - пише видання.

Крим, до речі, на карті 2016 року позначений як Росія.

Подивитися контент сайту можна на 7 мовах: англійською, французькою, німецькою, італійською, іспанською, португальською та китайською.

Як повідомляла "ДС", спільно з Департаментом енергетики США і американським космічним агентством NASA фахівці сервісу Google Earth розробили проект зі створення інтерактивних карт, що відображають рівень викидів вуглекислого газу. Фахівці пошуковика також розробили сервіс Climate Change in Our World для моделювання і складання прогнозів кліматичних змін.

Читайте також:

Дані, використовувані проектом, надаються Британською організацією з дослідження Антарктики і Метеорологічним центром Великобританії, тому користувачі можуть бути впевнені в надійності отриманих розрахунків. Сервіс дозволяє переглядати прогноз кліматичних змін і для окремо взятого регіону, і у загально планетарних масштабах.

    Реклама на dsnews.ua