• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Спасибі антитілам: Лукашенко поки не поспішає вакцинуватися від коронавірусу

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко поки не збирається вакцинуватися від коронавірусу

Олександр Лукашенко
Олександр Лукашенко
Реклама на dsnews.ua

Про це він заявив на зустрічі з працівниками центральної районної лікарні міста Молодечно, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу Лукашенка.

"Я сподіваюся, що у мене ще антитіла збереглися, хоча часу з серпня (коли Лукашенко заявляв, що перехворів на COVID-19 — "ДС") досить минуло. Треба вже дивитися, але я сподіваюся, не панікую. У мене немає можливості панікувати. Якщо (самопроголошений — "ДС") президент запанікує, слідом будете ви, а потім весь народ, — сказав Лукашенко. — Я прийняв рішення, що якщо у мене є антитіла, мені вакцинуватися не треба. Але прийде час, треба буде спробувати".

Він також запевнив, що в перспективі у білорусів буде вибір вакцин від COVID-19. За його словами, до кінця березня в країні почнеться виробництво російської вакцини.

"У 20-х числах почнемо виробляти вакцину. До кінця місяця ми зробимо. І дуже сподіваюся, що десь у другій половині цього року ми не просто зробимо вакцину за російською технологією, а зробимо свою, фахівці працюють, тобто вже на нашій базі, наших технологіях", — сказав Лукашенко.

Лукашенко згадав і про постачання в Білорусь китайської вакцини, зазначивши, що її в світі оцінюють позитивно.

"Тобто ми надамо вам різні вакцини, — сказав він. — За вакцину не хвилюйтеся. Чого б нам це не коштувало, ми захистимо своїх людей".

Нагадаємо, 30-31 березня в Білорусі почнеться промислове виробництво російської вакцини від коронавірусу "Супутник V".

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua