• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Справа МН17: суд переглянув запис показів обвинуваченого ексофіцера ГРУ РФ

Реклама на dsnews.ua

Суд в Нідерландах у справі про катастрофу рейсу МН17 "Малайзійських авіаліній" в небі над Донбасом в липні 2014 року заслухав відеозапис зустрічі одного з чотирьох обвинувачених, колишнього співробітника ГРУ РФ Олега Пулатова з адвокатами в Росії

Пулатов ще раз заявив, що не визнає себе винним в збитті літака рейсу МН17, передає "ДС" з посиланням на "Європейську правду".

За його словами, у день трагедії він нібито займався новою технікою, яка прибула до бойовиків. Водночас Пулатов підтвердив, що у записах перехоплень розмов бойовиків у день, коли над окупованим Донбасом був збитий літак, є його голос.

Також Пулатов поскаржився, що через звинувачення у справі МН17, він не може влаштуватися на роботу, вільно пересуватися, а також йому "набридають запитаннями" щодо його участі у справі.

Сторона обвинувачення попросила надати повну версію відео для ознайомлення.

Слухання проходять за відсутності всіх чотирьох обвинувачених: трьох росіян — Пулатова, Ігоря Гіркіна (Стрєлкова), Сергія Дубинського і українця Леоніда Харченка.

Нагадаємо, 15 жовтня Росія вийшла з консультаційної групи з розслідування авіакатастрофи MH17.

Пізніше в Нідерландах заявили, що шкодують про рішення російської влади про вихід з консультаційної групи МН17.

У свою чергу міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що вихід РФ з консультаційної групи є красномовним свідченням страху Росії перед правдою.

    Реклама на dsnews.ua