• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Спроба держперевороту в Йорданії: Україна підтримує чинного короля

У Йорданії здійснюється спроба державного перевороту з метою повалення короля Абдалли II. Офіс президента України заявив про підтримку чинного короля

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні прес-служби ОПУ, передає "ДС".

У суботу, 3 квітня, у Йорданії викрили спробу державного перевороту. За підозрою у змові проти короля Абдалли II арештували майже 20 людей, а також обмежили пересування сина екс-короля Хусейна принца Хамзи бін Хусейна.

Як повідомила американська газета The Washington Post з посиланням на джерела в розвідці, принцу Хамзі наказали залишатися в його палаці в Аммані на тлі розслідування можливої змови проти його зведеного брата, короля Абдалли II. При цьому, як зазначає газета, старшого сина покійного короля не арештували.

У причетності до змові проти короля, як пише газета, підозрюють щонайменше одну королівську родину, а також вождів племен та представників органів безпеки Йорданії. Неназваний співробітник розвідки розповів, що очікуються додаткові арешти.

Серед вже арештованих член королівської родини Шаріф Хасан та колишній високопосадовець Королівського хашимітського суду Йорданії Бассем Авадулла.

Тим часом у прес-службі Офісу президента України повідомили, що чекають на деталі подій.

"Тривожні новини з Йорданії. Повністю підтримуємо Короля Абдаллу. Впевнені, що він гарантує стабільність, безпеку та розвиток держави", — йдеться в заяві Офісу президента.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua