• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

США готують потужну відповідь на кібератаки Росії

Найближчим часом США збираються завдати контрудару по російських мережах, відповівши таким чином на хакерські атаки з боку РФ

Реклама на dsnews.ua

Про це пише The New York Times з посиланням на американських посадовців, інформує "ДС".

Як зазначається, перший серйозний крок очікується протягом наступних трьох тижнів. Це буде низка контрударів по російських мережах. Цей крок, як повідомляється, "має бути очевидним для президента РФ Володимира Путіна та його спецслужб та військових, але не для загалу".

Американські чиновники заявили, що ці заходи поєднуватимуться з економічними санкціями і розпорядженням президента США Джо Байдена щодо посилення федеральних урядових мереж після російських хакерських атак.

Зазначається також, що це питання набуло особливої ​​актуальності в Білому домі, Пентагоні та спецслужбах незабаром після публічного викриття прогалини в Microsoft, що використовується малим бізнесом, органами місцевого самоврядування та ключовими військовими підрядниками.

Нагадаємо, наприкінці лютого Microsoft звинуватила російську службу зовнішньої розвідки в кібератаці через програмне забезпечення компанії SolarWinds та Microsoft. Ця кібератака тривала з весни 2020 року і її реальні масштаби досі невідомі. Вважається, що у США внаслідок неї постраждали близько 100 організацій та 9 федеральних агентств.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua