• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

США і ЄС обговорюють адресні санкції проти Білорусі

Реклама на dsnews.ua

Сполучені Штати Америки обговорюють з Євросоюзом введення адресних санкцій проти Білорусі та обмінюються інформацією про фігурантів майбутнього списку

Про це заявив заступник держсекретаря США Стів Біган, передає "ДС" з посиланням на повідомлення журналіста PBS NewsHour Ніка Шифріна в Twitter.

За словами Бігана, США і ЄС "обмінюються інформацією по кільком іменам" в рамках підготовки санкцій проти Білорусі. Він підкреслив, що санкції будуть оголошені найближчим часом, вони будуть поширюватися і на підприємства.

Він додав, що перший пакет буде відносно конкретних людей, але в подальшому розглянуть і додаткові санкції.

"Ми не хочемо нав'язувати громадянам Білорусі будь-які додаткові каральні заходи, крім випадків крайньої необхідності", — зазначив він.

Нагадаємо, 31 серпня країни Балтії ввели санкції проти 30 білоруських чиновників, в тому числі де-факто президента Білорусі Олександра Лукашенка.

В ЄС думають затвердити санкції проти фактичного керівництва Білорусі в зв'язку з фальсифікацією підсумків президентських виборів і порушеннями прав людини в країні.

США роздумують над санкціями проти білоруських чиновників. Представники країн-членів Європейського союзу домовилися розширити список санкцій щодо чиновників Білорусі.

Україна розгляне питання про введення санкцій проти Білорусі після прийняття відповідного рішення Європейським Союзом.

    Реклама на dsnews.ua