• USD 28.4
  • EUR 33.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

США і ЄС заявили про можливість введення санкцій проти Білорусі на наступному тижні

Реклама на dsnews.ua

Заступник помічника секретаря Бюро з європейських та євразійських справ Держдепартаменту США Джордж Кент і міністр закордонних справ Литви Лінас Лінас Антанас Лінкявічюс заявили про підготовку санкцій щодо чиновників Олександра Лукашенка

Про це йдеться в повідомленні на сайті "Голос Америки", передає "ДС".

США знаходяться в тісному контакті з ЄС, Великобританією і Канадою з питання санкцій. У центрі уваги залишається і підготовка доказів провини тих, хто "підривав білоруські демократичні інститути".

Представник Держдепартаменту США підкреслив, що демократичні процеси в Білорусі користуються підтримкою і виконавчої, і законодавчої гілок влади США.

Йдеться про право білоруського народу обирати своїх лідерів на чесних і демократичних виборах, відповідно до власної конституції, принципів ОБСЄ і статутом ООН, підкреслив Кент.

Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінас Антанас Лінкявічюс, також заявив про можливість введення санкцій ЄС на наступному тижні.

За його словами, термін президентських повноважень Лукашенка закінчився "морально і політично", і він не має права представляти білоруський народ або підписувати угоди від імені країни.

Нагадаємо, відразу 29 країн закликають владу Білорусі утриматися від відключення інтернету і дотримуватися зобов'язань у сфері прав людини.

    Реклама на dsnews.ua