• USD 27.9
  • EUR 33.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

США і ЄС підтвердили намір об’єднати сили для боротьбі з кліматичними змінами

Виконавчий віцепрезидент Єврокомісії Франс Тіммерманс і спецпредставник президента США Джон Керрі підтвердили намір активно співпрацювати у боротьбі з кліматичними змінами

США і ЄС боротимуться зі змінами клімату
США і ЄС боротимуться зі змінами клімату
Реклама на dsnews.ua

Про це Тіммерманс та Керрі повідомили 9 березня на брифінгу після зустрічі в Брюсселі, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Коли Адміністрація Байдена увійшла в офіс, ми тоді сказали — вони повернулися! Вони повернулися до кліматичного порядку денного… Ми будемо працювати пліч-о-пліч, щоб досягти успіху у Глазго, де доведеться докласти зусиль, аби переконати інших світових гравців робити правильні речі. Я абсолютно впевнений, що США і Європа, працюючи разом, можуть зрушити гори та передати дітям й онукам той клімат і той світ, у яких можна жити", — зазначив Тіммерманс.

Своєю чергою Керрі наголосив, що президент США Джо Байден включив боротьбу зі змінами клімату до переліку найважливіших питань, які має намір вирішувати уряд Сполучених Штатів.

"Я прибув сюди, щоб поновити діалог з нашими друзями в Європі щодо співпраці навколо ситуації з кліматом… Ми стикаємося з надзвичайною кризою, ознаки якої зростають кожного року. Але ця криза є також найбільшою нагодою, ймовірно, з часів промислової революції. Ми можемо відновити наші економіки, які будуть виробляти нову продукцію на основі новітніх технологій", – наголосив Джон Керрі.

За його словами, для США і Європи важливо об’єднатися, адже жодна країна не може самотужки здолати цю кризу. Задля цього необхідні зусилля не лише держав і урядів — вони мають охопити широке громадянське суспільство та приватний сектор.

Керрі також висловив переконання, що сучасний технологічний розвиток дає змогу виконати цю роботу, тож наступне десятиліття має стати періодом дій у розвʼязанні проблеми кліматичних змін.

Нагадаємо, одним з перших кроків адміністрації Джо Байдена було повернення США до Паризької кліматичної угоди.

Як писала "ДС", 64% мешканців різних країн вважають зростання температури повітря у світі кризою, що потребує негайної відповіді.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua