• USD 28.5
  • EUR 34
  • GBP 38
Спецпроєкти

США не визнає Білорусь країною з ринковою економікою

Реклама на dsnews.ua

Білорусь, де вже кілька місяців тривають протести проти самопроголошеного президента Олександра Лукашенка, зберегла за собою статус країни з неринковою економікою (non-market economy, NME)

Про це йдеться в повідомленні на сайті Міністерства торгівлі США, передає "ДС".

"Рішення міністерства торгівлі виникає з прохання уряду Білорусі переглянути свій статус неринкової економіки. В результаті сьогоднішнього рішення міністерство торгівлі продовжить розглядати Білорусь як країну з неринковою економікою для цілей розрахунку демпінгових націнок в антидемпінгових справах", — йдеться в повідомленні.

Варто зазначити, що в лютому цього року Білорусь звернулася до американської влади з проханням змінити статус країни для спрощення імпорту металопродукції. Ще в жовтні 2019 року влада республіки найняла в США юристів Crowell & Moring, які повинні були забезпечити процес переходу Білорусі зі статусу країни з неринковою економікою в статус держави з ринковою економікою. Однак ці дії не призвели до очікуваного результату.

Як писала "ДС", керівництво Сполучених Штатів Америки заявляє про підтримку білоруського народу, що намагається позбутися режиму самопроголошеного президента Олександра Лукашенка.

    Реклама на dsnews.ua