• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

США перекидає винищувачі ближче до кордонів РФ, — ЗМІ

ВВС США направили невелику кількість винищувачів F-16 на аеродром Аляски Ірексон, що поблизу кордону РФ

США перекидає винищувачі ближче до кордонів РФ, — ЗМІ
США перекидає винищувачі ближче до кордонів РФ, — ЗМІ
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні видання Forbes, передає "ДС".

У травні F-22 взяли участь в навчаннях Agile Combat Employment, де вони робили вильоти з невеликої бази Кінг Салмон. Вона розташована в 300 милях на північний захід від великої бази Пентагону Елмендорф-Річардсон.

А нещодавно два F-16 з 18-ї ескадрильї Aggressor, що базується біля Фербенкса (міста в центрі Аляски), передислокувались на авіабазу Ірексон на острові Шемья.

Він має площу всього шість квадратних миль і знаходиться всього в 200 милях від узбережжя Росії. Жоден інший аеродром США, крім авіаносця, не може забезпечити винищувачам таку близькість до Росії.

У середу Північноамериканське командування повітряно-космічної оборони опублікувало фотографії F-16 з ракетними озброєннями на короткій злітно-посадковій смузі бази Ірексон.

Як запевняють військові, що знаходяться там винищувачі знаходяться в ідеальній позиції для перехоплення російських бойових літаків над водами Берингової моря. Правда, погода навколо острова здебільшого туманна і штормова.

Погода, ізоляція і коротка злітно-посадкова смуга зробили Шемью небезпечним місцем для повітряних операцій. Однак F-16 успішно приземлилися на острові.

Як писала "ДС", більшість європейців вважають, що США, Китай, Росія перебувають у стані холодної війни, але не вірять в те, що це якимось чином стосується їхніх країн.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua