• USD 39.6
  • EUR 42.2
  • GBP 49.4
Спецпроєкти

США втратить лідерство: Білий дім про наслідки блокування допомоги Україні

США втратят лідерство в світі та довіру своїх партнерів, якщо Палата представників Конгресу не підтримає законопроєкт про зовнішню допомогу на $95 млрд

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив координатор Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі, коментуючи небажання спікера Палати представників Майка Джонсона виносити законопроєкт на голосування, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Якщо ми цього не зробимо, це надішле сигнал не лише союзникам і партнерам, а й потенційним супротивникам, що на Сполучені Штати не можна розраховувати, що ми не зацікавлені бути лідером на світовій арені, що ми не можемо дотримуватися своїх зобов’язань перед союзниками й партнерами, які ведуть справді критичну боротьбу", — зазначив він.

Кірбі підкреслив, що в Україні та Ізраїлі продовжують боротися за демократію та життя власних народів, і ця допомога для них є критичною.

Водночас Кірбі назвав "оптимістичним знаком" те, що проєкт закону ухвалила верхня палата Конгресу США.

Нагадаємо, 13 лютого Сенат Сполучених Штатів підтримав пакетний законопроєкт щодо надання 95 мільярдів доларів допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню, понад 60 мільярдів з яких виділять для офіційного Києва.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua