• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

США слідом за Євросоюзом ввели санкції проти Росії через Навального

США ввели санкції проти низки посадових осіб і інститутів Росії через кримінальне переслідування лідера опозиції Олексія Навального

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила представник адміністрації США, передає "ДС" з посиланням на ТАСС.

"Сьогодні в рамках рішучої реакції [американських] відомств на отруєння і позбавлення волі опозиціонера Олексія Навального міністерство фінансів вводить санкції проти семи посадових осіб високого рангу російського уряду. В рамках цих заходів Мінфін приєднується до Держдепартаменту і міністерства торгівлі", — сказала вона.

США також посилюють обмеження на експорт в Росію, вносячи до чорного списку 14 інститутів.

"Сьогодні ми опублікуємо в федеральному реєстрі [список офіційних документів уряду США] список з 14 інститутів, щодо яких (діятимуть) найбільші обмеження в рамках експортних норм. Дев'ять з них є російськими, три з ФРН, один зі Швейцарії, один є державним дослідним інститутом. Всі вони залучені до діяльності, яка суперечить американським інтересам в сфері національної безпеки і зовнішньої політики", — сказала він.

Як повідомляла "ДС", Євросоюз ввів персональні санкції відносно низки російських високопосадовців у зв'язку з арештом і обвинувальним вироком опозиціонеру Олексію Навальному.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua