• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

США ввели санкції проти друзів і фірм "кухаря Путіна"

Реклама на dsnews.ua

Сполучені Штати ввели санкції стосовно громадян Росії і юридичних осіб, які пов'язані з близьким до Кремля російським бізнесменом Євгеном Пригожиним, відомим також як "кухар Путіна"

Про це повідомили в Міністерстві фінансів США, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

Під санкції, зокрема, потрапили громадяни Росії Ігор Лавренків і Михайло Потепкін, Андрій Мандель (громадянство не зазначено), а також компанії ТОВ "М-Інвест", пов'язана з нею Meroe Gold Co. Ltd, Shen Yang Jing Cheng Machinery Imp&Exp. З., Limited, Shine Dragon Group Limited і Zhe Jiang Jiayi Small Commodities Trade Company Limited. Організації зареєстровані в Судані, Гонконзі та Таїланді.

Відзначається, що дані організації та особи причетні до збройного конфлікту на Донбасі і втручання в американські вибори, а також допомагали Пригожину ухилятися від раніше введених санкцій з боку США.

Зазначимо, Пригожин фігурував у розслідуванні американського спецпрокурора Роберта Мюллера про втручання Росії в американські вибори в 2016 році.

Як повідомляла "ДС", Державний департамент США включить газопроводи "Північний потік-2" і "Турецький потік" в перелік проектів, які потрапляють під санкції в рамках закону CAATSA.

    Реклама на dsnews.ua